Modelka Vindy Krejčí

Modelka s exotickými kořeny pocházející z Havířova známá jako Vindy Krejčí začala na svém úspěchu pracovat ve svých patnácti letech, kdy poprvé přišla do styku se světem modelingu. Od té doby nafotila několik reklamních kampaní a foto-editoriálů, získala titul Miss Karkulka Mácha 2015 1. vicemiss Miss Caddy 2014 a stala se tváří několika značek. Své úspěchy nasbírala také v zahraničí, kdy v jedné z pěti nejlepších světových soutěží krásy, Miss Global 2017, získala titul Miss Global Photogenic a ze šedesáti dívek z celého světa se umístila mezi TOP20.
Příležitostně působí i jako hostesska na společenských a propagačních událostech.

Stejně velký důraz klade na svou produkční činnost, která jí je prací a zároveň zálibou. Mezi jejími klienty zazní jména jako například Relleciga, celověstová značka luxusních plavek.

Od roku 2017 je také tváří festivalu barev Rainbow Run, který každoročně láká v několika městech České republiky tisíce návštěvníků.

Neodmyslitelnou součástí je produkční a modelingová agentura FA FASHIONABLE, kde působí jako PR&Event Manager.

Jejím mateřským jazykem je čeština, dalšími jazyky které ovládá jsou angličtina a němčina. Mimo jiné má základní znalost vietnamského jazyka.