Cesta do finále Miss Face Czech republic 2016

V podstatě vše začalo už v roce 2015, kdy jsem se poprvé odhodlala a přihlásila se do Miss Face. Tenkrát se casting pořádal v Opavě. Pamatuji si, že to byl pátek a já byla kvůli školy nervózní, abych casting neprošvihla. A stalo se! Když jsem přijela do Opavy, jediné co jsem stihla byla závěrečná přehlídka vybraných dívek.

V mém životě platí vždy a sto procentně jedna věc – zákon schválnosti. Zatímco letos casting Miss Face probíhal přímo v Ostravě, já byla v Praze. Naštěstí se věci tak nějak sešly a já se rozhodla chopit se poslední šance a přihlásila jsem se na casting do Prahy.

Odhodila jsem zábrany a říkala jsem si, že to buď výjde nebo ne. A přece jen!
Další den nás čekaly vyřazovací kola kde se sešly dívky z různých koutů republiky. Zpočátku nás bylo snad okolo šedesáti, po několika kolech se však číslo zredukovalo. Když přišla řada na výběr TOP 20, říkala jsem si, že přišel čas jít domů. Po vyhlášení jsem ale nevěřila svým smyslům. Moje první myšlenka byla, zda jsou moje dvě nejmilejší kamarádky mezi vybranými– a naštěstí byly! Po vyhlášení jsme se přesunuly do nádherného zámku Štiřín, kde nás druhý den čekalo závěrečné vyřazování.

Půl dne jsme strávily čekáním, líčením, česáním, byl to náročný den pro nás i produkci a porotu. Tentokrát jsme si musely projít dvěma koly. A protože se změnila porota, čekalo nás krátké představování a promenáda v plavkách. Nechybělo ani pózování a práce před objektivem. Posledním kolem byly otázky na tělo. Upřímně, to bylo možná to nejnáročnější ze všeho.
Představte si, že několik hodin čekáte. Jste unavení a i když si opakujete, že se svět nezboří, pomalu ale jistě na vás začne doléhat nervozita. Vaše kamarádky jdou na řadu, zatímco vy musíte čekat dokud nepříjde na řadu poslední číslo dva cet… V tu chvíli přesně víte, že pokud příjdou otázky na tělo a někdo se dotkne citlivého tématu, ropláčete se.

Okolo osm nácté hodiny ředitelka soutěže Taťána Makarenko začala s vyhlašováním finalistek. První číslo bylo dvacet. Byla jsem v šoku! Třikrát jsem se musela podívat, zda jsem to vážně já.
Naštěstí ano a tak teď můžete sledovat prokračování cesty do finále Miss Face Czech republic 2016. 
MF semifinalistky

MF vyhlášení